Tuesday , January 19 2021
Home / Latest Articles / Дакар 2021 – Етапа 7: Најинтересните моменти по категории (ВИДЕО РЕПОРТАЖА)

Дакар 2021 – Етапа 7: Најинтересните моменти по категории (ВИДЕО РЕПОРТАЖА)

Дакар 2021 продолжи денес после вчерашниот ден за одмор на половина од релито. Денешната седма етапа започнува да открива можни победници…

Check Also

Дакар 2021: 14та Дакар титула за „Г-дин Дакар“

Француската офроуд легенда Стефан Петерхансел дојде до рекордна 14-та Дакар титула, откако победи на 2021 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *