Tuesday , January 19 2021
Home / Latest Articles / Дакар 2021: Прекрасните пејсажи на Дакар (ВИДЕО)

Дакар 2021: Прекрасните пејсажи на Дакар (ВИДЕО)

Погледнете ги најубавите пејсажи од изминатите седум дена од Дакар Рели – Саудиска Арабија

Check Also

Дакар 2021: 14та Дакар титула за „Г-дин Дакар“

Француската офроуд легенда Стефан Петерхансел дојде до рекордна 14-та Дакар титула, откако победи на 2021 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *