Saturday , September 19 2020
Home / Latest Articles / Дали е ова најдобрата дрифт битка во историјата? (ВИДЕО)

Дали е ова најдобрата дрифт битка во историјата? (ВИДЕО)

Во ова видео ќе можете да ја погледнете дрифт битката помеѓу Ирецот Џејмс Дин и Пољакот Павел Борковски кои се натпреваруваат во Европскиот дрифт шампионат. Потоа вие одлучете дали ова е највозбудливата дрифт битка досега…

Check Also

WTCR: Започнува Светскиот туринг куп; Бертон на пол позиција на Золдер

Ултра блиската борба за пол позиција со Јан Ерлахер му донесе на Натанаел Бертон прва …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *