Friday , April 20 2018
Home / Авто-Мото Свет / Ова е иднината во сообраќајот – Половина автомобил, половина дрон! (ВИДЕО)

Ова е иднината во сообраќајот – Половина автомобил, половина дрон! (ВИДЕО)

Погледнете го видеото и одлучете се дали би се осудиле на ваков чекор во иднина 🙂

Check Also

Валентино Роси тестираше Ferrari 488 Pista (ВИДЕО)

Легендарниот Мото ГП возач Валентино Роси се најде во улога на тест-возач, но овој пат …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *