Monday , August 19 2019
Home / Latest Articles / Снег на стартот на VLN Нирбургринг!

Снег на стартот на VLN Нирбургринг!

Гледајте ја трката во живо на овој линк: https://www.facebook.com/pg/TheCheckeredFlag/videos/?ref=page_internal

Check Also

WRC Финска: Танак во водство, неговите тимски колеги во проблеми

Возачот на Toyota От Танак ја зголеми предноста на Рели Финска, но неговите колеги наидоа …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *