Wednesday , May 23 2018
Home / Latest Articles / Уште еден доказ дека рели возачите се најлуди (ВИДЕО)

Уште еден доказ дека рели возачите се најлуди (ВИДЕО)

Овој коктел на скокови и проаѓања само ќе го поддржи вашето мислење дека рели возачите се најлуди и најжестоки.

Check Also

MotoGP: Победа за Маркез, Довициозо и Зарко не ја завршија трката

Актуелниот Мото ГП шампион и возач на Repsol Honda, Марк Маркез, успеа да победи на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *