Friday , December 4 2020
Home / Latest Articles / Чип Фуз се замеша во редизајн на одвратната решетка на 2021 BMW М3 (ВИДЕО)

Чип Фуз се замеша во редизајн на одвратната решетка на 2021 BMW М3 (ВИДЕО)

Не мора да ни се допаѓа, но ќе мораме да живееме со нејзино присуство…

На оние кои не им се допаѓа предната решетка на новото BMW М3, а би сакале да го проверат редизајнот на легендарниот Чип Фуз, нека го погледнат видеото подолу.

Редизајнот не ја вклучува само предната решетка, туку и целиот преден браник…

Check Also

BTCC: Со победата на втората трка, Сатон се поблиску до титулата оваа година

Еш Сатон го зголеми водството во генерален пласман во Британскиот туринг шампионат и се наоѓа …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *