Thursday , January 23 2020
Breaking News
Home / Latest Articles / F1: Следете го Австралиското Гранд При во ЖИВО! (ВИДЕО)

F1: Следете го Австралиското Гранд При во ЖИВО! (ВИДЕО)

Овде можете да го следите Австралиското Гранд При во живо!!!

Бидејќи МТВ не ни обезбеди пренос во живо на првиот Гранд При виденд оваа сезона и не успеавме да пронајдеме телевизија на нашите кабелски оператори каде што ќе можете да ги следите квалификациите и трката во живо, ви го обезбедивме овој стрим во живо.

Всушност ова е најдобрата телевизија за следење на Ф1 преносите во живо – Sky Sport F1! Со најдобрите коментатори за овој спорт, сите поранешни возачи и поранешни Ф1 шампиони!

Потребна ви е само добра и стабилна интернет конекција…. БРЗ КРУГ секогаш мисли на вас!

БИДЕТЕ БРЗИ, СЛЕДЕТЕ БРЗ КРУГ!!!

Check Also

Дакар 2020 – 10 Етапа: Петерхансел: Не знам како се случи, но се загубивме!

Дури и самиот тој не може да поверува… Стефан Петерхансел е вистинска икона на Дакар …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *