Friday , October 18 2019
Home / Автомобилизам / WRC Корзика: Топ моменти од првиот ден (ВИДЕО)

WRC Корзика: Топ моменти од првиот ден (ВИДЕО)

Погледнете ги топ моментите од првиот ден на Рели Корзика

Check Also

ТЦР Европа: Изненадувачки, трка без безбедносен автомобил, Брише со победа, Давидовски до нови поени

Француското дуо со 1-2 на Монца Францускиот возач Жулиен Брише, после освоените поени на квалификациите, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *