Thursday , June 17 2021
Home / Latest Articles / Оваа порно глумица дефинитивно има вкус за автомобили (ВИДЕО)

Оваа порно глумица дефинитивно има вкус за автомобили (ВИДЕО)

На прв поглед секој би помислил дека овој туниран Nissan GT-R го поседува момче кое го полира за викенди и му претставува најголема љубов…

Но во овој случај тоа не е точно, бидејќи младата плавуша која позира до него некој ќе ја препознае, а некој не. Да, нејзиното име можете да го сретнете по магазини и весници, а тоа е младата 26-годишна Германска порно глумица Мареике Фокс, чија пасија се брзите автомобили, а поседува Nissan GT-R доработен со бодикит од Prior Design кој неодамна беше променет. Изгледа дека оваа девојка сакала нешто повеќе од јапонскиот супер автомобил, а поради тоа се обратила за монтирање на Pandem Rocket Bunny V2 аерокит.

Таа дефинитивно може да конкурира за аудиција во новиот дел од Fast and Furious франшизата, благодарение на широките браници, огромниот заден спојлер, воздушната суспензија, посебната зелена боја и златните бандажи. Не се познати деталите за моторот, но откако е излезен овој автомобил од работилницата на германскиот тјунер, располага со околу 750КС.

Check Also

TCR Europe: Високо квалитетен викенд за ПСС Рејсинг на Пол Рикар

Највисок пласман за Давидовски до сега во неговата кариера во TCR Europe Македонскиот ПСС Рејсинг …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *