Home / Latest Articles / Audi со фамилијарна битка: 2021 Audi RS6 Avant vs. RS7 Sportback vs. RS Q8 (ВИДЕО)

Audi со фамилијарна битка: 2021 Audi RS6 Avant vs. RS7 Sportback vs. RS Q8 (ВИДЕО)

Кој од овие бисери на Audi е најдобар? Погледнете ја фамилијарната битка во видеото подолу:

About vladimir

Check Also

TCR Europe Монца: Хомола и Аскона најбрзи на слободните тренинзи, ПСС Рејсинг високо позиционирани

28-те возачи кои настапија на слободните тренинзи денес на Монца, најавија доста интересен викенд. Во …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *