Home / Latest Articles / WRC Монте Карло: Сабота, трет ден (ВИДЕО)

WRC Монте Карло: Сабота, трет ден (ВИДЕО)

На денешниот трет ден од легендарното рели Монте Карло се докажа дека ќе гледаме неверојатна борба за победа во генерален пласман кај двајцата големи шампиони во овој спорт…

Погледнете ги резултатите од третиот ден на овој линк – РЕЗУЛТАТИ Ден 3

About vladimir

Check Also

MotoGP Катар: Првата пол позиција за Хорхе Мартин

Возачот на Pramac Ducati Хорхе Мартин дојде до првата пол позиција на стартот од оваа …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *